V soboto, 2. aprila je na OŠ A. T. Linharta Radovljica potekalo področno šolsko športno tekmovanje za gorenjske osnovne šole v ritmični gimnastiki, ki ga organizira ŠD Gazela, Mag. Gulja Avkhadieva. Na tekmovanju je sodelovalo 5 ekip iz 5 osnovnih šol. Dekleta naše šole so na tekmovanju odlično izpeljale svojo gimnastično koreografijo in prepričljivo zmagale. S tem dosežkom se je ekipa uvrstila v finalno tekmovanje, ki bo v soboto, 16. aprila, v telovadnici OŠ Šenčur.

REZULTATI:

1. MESTO – OŠ Gorje         9,93 točk
  2. MESTO – OŠ Šenčur       9,00 točk
  3. MESTO – OŠ F. S. Finžgarja, Lesce           8,33 točk
  4. MESTO – OŠ A. T. Linharta, Radovljica   6,93 točk
  5. MESTO – OŠ Predoslje 6,33 točk

Ekipo Osnovne šole Gorje so zastopale: Nika Muhič, Žana in Nika Knafelj, Lea Dijak in Julija Tomaževič.
Iskreno so se z njimi veselile tudi mlajše ritmične gimnastičarke, ki so sodelovale v netekmovalem programu in prikazale lep spomladanski nastop.

Vsem dekletom in mentoricam čestitamo.