V ponedeljek, 26. 9. je naša šola šola na Konferenci koordinatorjev programa EKOŠOLA prejela zeleno eko zastavo za prizadevno delo in skrb za okolje.
Zastavo sta podelila predsednik vlade dr. Miro Cerar in nacionalni koordinator programa Ekošola mag. Gregor Cerar. Prevzele so jo učenke Manca Jelenc, Mina Kikelj, Ivana Slivnik Vampelj, Anita Kunšič, Meka Taler in učiteljici Petra Lukan, Mira Žemva ter ravnatelj Milan Rejc. Iskrene čestitke vsem učenkam in učencem te učiteljicam in učiteljem, ki so in bodo aktivni v tem programu. Podelitve se je udeležil tudi Peter Torkar, župan občine Gorje. Program so obogatili otroci Osnovne šole Gorje, Enota vrtec Gorje pod vodstvom Ivice Knaflič in Tatjane Skumavc.