Dragi učenci!

In je prišel dan, da še zadnjič v tem šolskem letu dobite navodila za pouk na spletni strani.

Jutri v šoli pričakujemo učence 4. in 5. razreda, ostali pa pridete v sredo. Dva dni pouka za 6., 7. in 8. razred torej še izvedemo ‘na daljavo’.

Načrt je takle:

ponedeljek, 1. 6.: projektni dan TRAVNIK

6. razred: ND_6. r_Jaz pa grem na zeleno travco_1_6_2020

7., 8. razred: PP_Jaz_pa_grem_na_zeleno_travco_ 1_6_2020

torek, 2. 6.: projektni dan NAZAJ V ŠOL

• Preden smo se razšli, smo ti svetovali, da piši dnevnik. Zdaj preberi vse zapise in naredi povzetek. Napiši besedilo, v katerem podaš svojo izkušnjo pouka na daljavo. Če dnevnika nisi pisal, si pomagaj z naslednjimi vprašanji: Kako si si pred zaprtjem predstavljal ‘korona’ šolo? Kaj ti je v začetku povzročalo največ težav? Kako si jih rešil? Kaj ti je bilo všeč? Kaj si pogrešal? Kaj novega in koliko si se naučil? Kako si si organiziral delo? Kaj bi spremeni, če bi se podobna situacija ponovila? Si zadovoljen s svojim delom.

Besedilo natipkaj (najmanj 300 besed) ali napiši na list in ga pošlji učiteljici za slovenščino do torka zvečer (2. 6.).

• Pripravi šolsko torbo (copat ne boš potreboval), uredi šolske potrebščine, peresnico, zvezke … Preglej navodila za vseh deset tednov in dopolni manjkajoče naloge.
  • Pojdi zgodaj v posteljo, da boš v sredo pripravljen za ‘pouk na bližino’ 🙂

Vsi vas lepo pozdravljamo in se veselimo ponovnega srečanja.