Področno tekmovanje je potekalo na dveh lokacijah in sicer v Vavti vasi za vzhodno regijo in v Gažonu za zahodno regijo. Na tekmovanju na Gažonu so se odlično odrezali gorjanski lokostrelci. V posamični konkurenci so se najbolj Izkazali: Ožbej Černe 3., Florjan Jakopič 5., Žan Rožič 11. Presenetila je ekipa prve triade, Florjan Jakopič, Žan Rožič in Rafael Hudovernik in osvojila odlično 2. mesto. Skupno je na Gažonu tekmovalo 186 tekmovalcev  iz 54 šol. Vsi naši tekmovalci (5) so dosegli normo (140 krogov), zato se bodo ponovno pomerili na finalnem, državnem tekmovanju, ki bo 21. maja v Ljutomeru. Se že veselimo odličnih novic iz Štajerske … Iskrene čestitke vsem na čelu s trenerjem g. Robertom Levstekom.

Rezultati Gažon:     posamično     ekipno

LOKOSTRELCI OŠ GORJE