ODJAVA IN PLAČILO PREHRANE

V šolski kuhinji pripravljamo obrok kosila za vse otroke v vrtcu in malico za otroke iz skupin Pikapolonice in Veverice, ki sta v stavbi šole.

V vrtcu pripravljamo dopoldansko malico in sadno malico za otroke, ki so v stavbi vrtca.

Cena vseh obrokov je 2,33 €  na otroka. Ko je otrok odsoten, se cena programa zniža za stroške neporabljenih živil. Odvisni so od tega, kolikšen % (plačilni razred) starši plačajo za otrokovo bivanje v vrtcu (npr. če starši plačajo 30% cene programa, v primeru odsotnosti otroka, se zniža plačilo za 30% cene prehrane na dan).

Malica je ob 8:30 uri.

Kosilo ob 11:30.

Čas sadne malice strokovne delavke prilagodijo dejavnostim in dnevni rutini.

Odjave:
Starši lahko po telefonu ali osebno odjavijo prehrano za svojega otroka. Odjava je možna za isti dan do 8. ure zjutraj.

Odjava prehrane v vrtcu: tel: 04/572 54 05 in za otroke iz skupin Veverice in Pikapolonice na tel. 051 632 558 ali po elektronski pošti na naslov:  vrtec.gorje@guest.arnes.si