Nagovor ravnatelja ob pričetku šolskega leta 2015/2016

Dragi učenci, pozdravljeni vsi skupaj v šolskih klopeh.

Želim vam, da bi bilo šolsko leto 2015/2016 uspešno v vseh pogledih. Da bi  dosegli kar najboljše rezultate pri delu in učenju ter ostalih aktivnosti povezanih z delom v šoli. Seveda se bo za uspehe potrebno potruditi. Le vztrajno, trdo in pošteno delo ter delovne navade so tisto, kar vam lahko zagotovi uspeh in napredek.

V šoli smo vam tudi to leto ob rednem pouku pripravili različne dejavnosti, ki bodo bogatile šolsko leto. Poku pri številnih predmetih bomo obogatili z uporabo sodobne tehnologije. Naše delo bo skozi vse leto zaznamovalo izvajanje projekta Etika in vrednote…..  Imeli bomo tudi mednarodno izmenjavo s šolo iz Nemčije. Verjamem, da jo bomo lahko izkoristili za nabiranje novih izkušenj in poznanstev ter prijateljskih vezi z vrstniki iz tujine.

Vsi skupaj poskrbimo, da se bomo v šoli počutili prijetno. Ta skrb mora biti usmerjena na medsebojne odnose, ki morajo bi spoštljivi in na naši skupni skrbi za šolsko lastnino ter izgled šolske okolice ki, naj bo to leto skrb vseh.

Uspešno šolsko leto vam želim!

Milan Rejc,
ravnatelj