PETEK, 18. 9. 2020 (ob 13.30)

Včerajšnji večerni sprehod je bil prijeten. Ponoči smo se dobro naspali. Zjutraj smo spakirali in pospravili svoje stvari. Dopoldne smo se preizkusili v lokostrelstvu in plezanju. Po kosilu se bomo odpravili proti domu. V Gorjah bomo predvidoma ob 15. 30. Veselimo se že, da se spet srečamo.

ČETRTEK, 17. 9. 2020

Mirno smo prespali noč in se zjutraj zbudili v lep dan. Po zajtrku smo se odpravili v gozd, kjer smo izdelali bivališča in zakurili ogenj. Popoldne se bomo igrali naravoslovne igre in gradili naselja iz lesenih gradnikov. Do večera računamo, da bo nehalo deževati in se bomo lahko odpravili na večerni sprehod. Lepo vas pozdravljamo, vaši tretješolci z učiteljicama.

SREDA, 16. 9. 2020

Srečno smo prispeli v CŠOD Čebelica. Nastanili smo se po sobah in uredili svoje stvari. Po kosilu smo imeli orientacijo, po večerji smo se igrali različne igre. Pripravljamo se na spanje in komaj že čakamo, da preizkusimo naše nove postelje. Pošiljamo vam velik in vesel pozdrav s Čebelice.

V sredo, 16. 9. 2020, tretješolci odhajamo v šolo v naravi v CŠOD Čebelica. Na šolskem igrišču se zberemo ob 8. 10. Predviden povratek je v petek, 18. 9. 2020, ob 15. 30.