Odlični nastopi in pravi športni pristop vseh naših prisotnih 40 učencev, 5 x 1. mesto (MINA REPE, OŽBE MULEJ, JOŠT MULEJ, MANCA ZALOKAR, ANJA MANDELJC) in 3 x 2. mesto (ŽIGA REPE, MAJA ARNEŽ, JAKA BORSE) ter 1. mesto ekipno (šteje 8 najboljših rezultatov – glej vsi učenci zgoraj), že tretje leto zapored!!! BRAVO, BRAVO, BRAVO!!!

Rezultati

Lestvica medalj in vseekipnih pokalov 2009 – 2013

Poročilo na spletni strani TSK Triglav Kranj

Album slik 1

Album slik 2

IMG 8913

V modrem oblačilu desno je ga. Biserka Drinovec, vodja gorenjskih šolskih športnih tekmovanj, zraven nje v rdečem oblačilu je ga. Milena Kordež, udeleženka zimskih Olimpijskih iger v Innsbrucku, Avstrija, leta 1976, ki z navdušenjem občudujeta IZJEMNI EKIPNI DUH UČEN(K)CEV OŠ GORJE.

Gorenjsko šolsko prvenstvo v krosu je bilo prejšnji teden zaradi slabega vremena prestavljeno na nov termin, sreda 16. 10. 2013. Tekmovanje bo na rolkarski progi ob avtocesti na Kokrici.

Razpis

Načrt proge in urnik tekmovanja

Soglasje

Vremenska napoved