2014-06-27 05.49.44S koncem junija smo pričeli z deli za energetsko obnovo stavbe vrtca (izolacija temeljev, menjava oken in vrat, zunanja izolacija stavbe, notranja izolacija podstrešnih prostorov – igralnica skupine Medvedki). Starše vljudno prosimo za strpnost in povečano varnost svojih otrok.

Dela bodo dokončana predvidoma do konca julija.

Potek dela je zasnovan tako, da bo čim manj moteč za delovanje vrtca. Dela bodo potekala po etapah, kar pomeni, da bomo za vstop v stavbo uporabljali izmenično sprednji glavni vhod in zadnji vhod z igrišča. Vhod, ki bo v uporabi, bo označen in zavarovan.

Čeprav bo v prvi vrsti s strani izvajalca del poskrbljeno za varnost, pa starše vseeno prosimo, da so v tem času tudi oni bolj pozorni na varnost svojih otrok, ko bodo prihajali v vrtec in ko bodo pospremili otroke domov.