Na “naši” nekdanji prireditvi smo spet uživali kot gostje, edina razlika od lani je bilo prijetno sončno vreme. Novi organizatorji odlično nadaljujejo naše delo na enemu izmed čarobnih zimsko-športnih prizorišč svetovnega formata v naši prelepi domovini. Planica je resnično kraljica! Pogrešali smo več Gorjancev na avtobusu … Pohvale smučarjem tekačem, ki so prišli, kljub tekmi naslednji dan v Sappadi v Italiji. Tako se bori za barve šole! Naši najboljši posamični rezultati na ŠDP v smučarskem teku: 2. Mirjam Tomaževič, 3. Tara Torkar, 4. Neža Poklukar, 5. Neža Larisi. Ekipno: 3. mesto (svojo uvrstitev je prispevalo 8 tekmovalcev: Mirjam Tomaževič, Tara Torkar, Neža Poklukar, Neža Larisi, Matija Korošec, Tjaž Dolžan, Luka Pogorevc, Lovro Poklukar). Iskrene čestitke! Hvala vsem, ki ste bili prisotni na tem spektaklu!

Na “naši” nekdanji prireditvi, 28. Šolskem planiškem maratonu (ŠPM) in šolskem državnem prvenstvu v smučarskem teku (ŠDP) bodo nastopili mladi smučarji tekači ŠD Gorje in nekaj nekategoriziranih ter planinski krožek OŠ Gorje, ki bodo šli na pohod v Tamar. Vsem velika hvala, da si boste vzeli čas in prispevali svojo pozitivno energijo. Od vas učen(k)cev pričakujemo vrhunsko obnašanje in vzgojenost. USTREZNA OBLAČILA!!!

Program in Ekipa OŠ Gorje     ŠDP – startne liste     ŠDP – tehnična navodila     ŠPM – tehnični bilten     Razpis     Soglasje     Spomin na: 27. ŠPM     Arhiv ŠPM     Vremenska napoved ARSO     Kamera Planica 1     Kamera Planica 2     ŠDP tekmovanja OŠ Gorje     Dosedanji rezultati OŠ Gorje na ŠDP v smučarskem teku     Nosilci medalj na ŠDP     Nosilci pokalov na ŠDP     Nosilci medalj in pokalov na ŠDP