Za dolgoletno medsebojno sodelovanje je Osnovna šola Gorje ob jubileju Planinskega društva Gorje prejela priznanje. Skupno sodelovanje že vrsto let temelji na želji mladim približati planinarjenje, jih vzgajati v dobre planince in gorništvo predstaviti kot način preživljanja prostega časa. Priznanje sta prejeli tudi mentorici mladih planincev Francka Jensterle in Jerca Šolar Rihtar.

Planinska zveza Slovenije je podelila častni znak za dolgoletno zaslužno in uspešno delo.

Francka Jensterle je prejela zlati častni znak za svoje dolgoletno (so)delovanje v planinski organizaciji. Jerca Šolar Rihtar pa je prejela bronasti častni znak.

Iskrene čestitke in zahvala obema učiteljicama za zavzeto vodenje mladih na številnih planinskih poteh.