Organizatorji niso bili nič prvoaprilsko razpoloženi, nič nas niso “nahecali” ampak so izpeljali odlično tekaško prireditev za uvod v pomladansko atletsko sezono. Tek sicer ni del šolskih športnih tekmovanj, kar pa nas ni prav nič motilo. Domov smo odšli s čudovitimi vtisi, kombi pa je komaj zmogel pripeljati v Gorje (ustavili smo se še v Lešah in si ogledali hišo prednikov “naše” astronavtke Sunite Wiliams) kopico praktičnih daril (Špela Repe je celo zadela glavno nagrado, superge Peak). Palačinke Vrtca Tržič so bile zelo slastne. Smučarski skoki na “mini Planici” so bili zelo adrenalinski. Iskrena hvala organizatorjem na čelu z go. Biserko Drinovec, ki vodi tudi gorenjska šolska športna tekmovanja. Drugo leto spet pridemo.

Rezultati     Video